Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Книжкові видання та компакт-диски (2)
Пошуковий запит: (<.>A=Бунчук М$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
Категорія:    
1.

Бунчук М. А. 
Инновационная и технологическая политика в социальном рыночном хозяйстве / М. А. Бунчук // Наука та наукознавство. - 2001. - № 2. - С. 98-103. - Библиогр.: 11 назв. - рус.

Розглянуто проведення інноваційної та технологічної політики в країнах ОЕСР в останнє десятиріччя, засоби та способи підвищення інноваційної активності в економіці; висвітлено аналогічні заходи, що здійснюються в Росії. Висвітлено важливість регулюючої ролі держави в науково-інноваційній сфері.


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-55 + У9(4Рос)0-55

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14597 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Бунчук М. А. 
Последствия кроммерциализации науки / М. А. Бунчук // Наука та наукознавство. - 1998. - № 4. - С. 36-51. - Библиогр.: 43 назв. - рус.

Наведено огляд економіки науки як галузі економічної теорії, повідомляються деякі емпіричні дані щодо науки Росії та США, які свідчать про процеси, що мають місце у ній. Висунуто тезу, що зараз спостерігається друга академічна революція, яка знаменує перехід до академічного капіталізму, проаналізовано пояснення посталих радикальних змін. Характеризуються нові форми наукової політики та організації науки, притаманні академічному капіталізму, його оцінки з погляду основних напрямків економіки науки. На завершення розглядаються ряд аспектів експертної оцінки досліджень, специфіка комерціалізації науки у Росії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч215.5 + У010.271.194

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж14597 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Бунчук М. О. 
Удосконалення управління виробничими витратами в сільськогосподарських підприємствах : автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / М. О. Бунчук; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва. - Х., 2013. - 20 c. - укp.

Розглянуто склад і структуру витрат на виробництво основних видів сільськогосподарської продукції, за допомогою аналізу змінних витрат визначено їх рівень, що дозволяє досягти беззбиткового рівня виробництва і реалізації продукції. Висвітлено елементи системи управління витратами в сільськогосподарських підприємствах різних організаційно-правових форм, оцінено рівень її формування, визначено зовнішні та внутрішні чинники, які впливають на систему управління витратами. За допомогою методу пріоритетів обгрунтовано вибір стратегії управління витратами. Запропоновано методику оцінювання ефективності управління витратами за допомогою розрахунку мінімальних наведених витрат на підставі мультиплікатору урожайності (продуктивності). Визначено теоретико-методичний підхід до управління виробничими витратами сільськогосподарських підприємств.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321-862-21 + У9(4УКР-6КРИ)321-862-21

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА401427 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Бунчук М. М. 
Теоретичні засади фінансово-економічного механізму державної політики протидії тероризму / М. М. Бунчук // Вісн. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Сер. Держ. упр.. - 2017. - № 2. - С. 74-78. - Бібліогр.: 11 назв. - укp.

Розглянуто три складові фінансовою-економічного механізму державної політики протидії тероризму, а саме: забезпечення страхового захисту від ризику "тероризм", необхідність якої у зв'язку зі збільшенням частоти терористичних актів на території України є дуже актуальною; приєднання до світової практики запобігання фінансуванню терористів, що надасть змогу значно зменшити ризики терористичних атак із мінімальним рівнем витрат; розробка єдиної методології розрахунків ефективності бюджетних витрат на забезпечення діяльності суб'єктів боротьби з тероризмом в України. Розроблено на основі вивчення відповідного вітчизняного і міжнародного досвіду модель процесу вироблення одного з можливих варіантів фінансово-економічного механізму державної політики протидії тероризму та побудовано відповідну схему.


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)711.193

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж15105:держ.упр. Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського